Rozpoczynamy II etap konkursu

2021-06-22
Rozpoczynamy II etap konkursu
Kategoria:   

W ramach I etapu konkursu trafiły do nas 42 Opracowania Studialne, które zostały odpowiednio zakodowane przez Sekretarza Konkursu i przedstawione w tej formie wszystkim członkom Sądu konkursowego.  Obrady Sądu konkursowego za nami. Na posiedzeniach dokonano szczegółowej analizy złożonych Opracowań studialnych i dokonano wyboru 5 Opracowań studialnych, które zostały zakwalifikowane do Etapu II Konkursu Realizacyjnego na Opracowanie Koncepcji Architektonicznej Budynku ECFC w Toruniu.

W dniu 21 czerwca 2021 roku wszyscy Uczestnicy konkursu zostali poinformowani o wynikach I etapu, a wybrane 5 studiów architektonicznych zostało zaproszone do składania Prac Konkursowych w ramach II etapu. Należy nadmienić, iż nadal obowiązuje nas  zasada  anonimowości Uczestników. Ich nazwiska poznamy po rozstrzygnięciu II etapu tj. przełom sierpnia września.

Wszystkim Uczestnikom konkursu, których Opracowania studialne w wyniku oceny Sądu konkursowego nie zostały zakwalifikowywane do Etapu II Konkursu bardzo serdecznie dziękujemy za dotychczasowy udział w Konkursie i włożony wysiłek twórczy w przygotowanie Opracowań studialnych.

O dalszych postępach trwającego Konkursu będziemy Państwa informować. Na Prace Konkursowe będziemy czekać do 16 sierpnia 2021 roku.

Dokument można pobrać TUTAJ.